بهبود زندگی روزمره با فنگ شویی در 12 نکته مهم

13/آبان/1402 وبلاگ
بدون دیدگاه

بهبود زندگی روزمره با فنگ شویی در 12 نکته مهم : واقعا چگونه می توان با علم فنگ شویی زندگی روزمره خودمان را بهتر کنیم؟ چگونه با فنگ شویی روابط زناشویی را بهبود ببخشیم ؟ فنگ شویی چگونه به موفقیت در کسب و کار ما کمک میکند؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالت خود را دریابید. زمانی که به این علم توجه می کنیم و نکات آن را در زندگی روزمره بکار می بریم تاثیر فنگ شویی را می توانیم احساس کنیم. وقتی که سطح انرژی مثبت را افزایش دهید به همان نسبت سطح انرژی منفی کمتر خواهد شد بنابراین ما توانیم بیشتر از زندگی خود لذت ببریم.

۱- اثر موسیقی های بیکلام و آرامبخش برای جذب انرژی های مثبت و تاثیر فنگ شویی بیشتر

گوش دادن به موسیقی های آرام و یا به صدای طبیعی دریا یا صدای آبشار و صدای نغمه و آواز پرندگان و …. آرامش بخش است.

۲-  تاثیر فنگ شویی در پوشیدن لباس تیره رنگ و لباس روشن

در پانزده روز اول ماه قمری لباسهای تیره رنگ بپوشید زیرا نیمه اول ماه انرژی یین قالب بوده و سطح انرژی سبک تر می باشد و برای برقراری تعادل و گرفتن انرژی یانگ می توانید از رنگ تیره استفاده کنید. در نیمه دوم ماه قمری لباسهای روشن استفاده نمایید زیرا از زمانی که قرص ماه کامل می شود انرژی یانگ قابل شده و به سمت یین حرکت می کند و برای برقراری تعادل و گرفتن انرژی یین از رنگ های روشن استفاده می نماییم.

۳- تاثیر حمام گرفتن با نمک برای دفع انرژی های منفی از بدن

هرگاه احساس خستگی و ناراحتی یا سنگینی کردید، به حمام بروید، وان حمام را پر از آب کرده و نمک دریا (یا نمک معمولی) در آن ریخته و بطوریکه آب شور شود (در حد متعادل ). داخل آب رفته و به مدت بیست دقیقه در آن دراز بکشید با اینکار تمام گره ها و انرژی های منفی از بدن شما بیرون می رود. در صورتیکه وان حمام ندارید می توانید درحالیکه بدنتان نمناک است آب نمک درست کنید و از سر تا پای خود را با آب نمکی کنید.حدود ۲۰ دقیقه به این حالت بمانید. بعد از آن بدن خود را با آب معمولی بشورید و بیرون بیایید.

نکته مهم :

توجه داشته باشید افرادی که دارای فشار خون بالا هستند نمی توانند از وان حمام آب نمک استفاده نمایند. زیرا نمک نیز از سطح پوست نیز جذب بدن شده و ممکنه است فشار شما را بالا ببرد. ترجیحاً از روش دوم استفاده کنند و آب نمک را از سر تا پای خود بریزید و در انتها مجدداً زیر دوش آب معمولی آبکشی کنید.

۴- کوبیدن پاشنه پا بر روی زمین برای تخلیه انرژی های منفی از خود

در مواقعی که احساس خستگی و ناراحتی می کنی کف هر دو پا را مخصوصأ پاشنه پا را محکم به زمین چند بار بکوبید و کف هر دو دست را به هم بزنید. چندین بار تکرار کنید تا انرژی های منفی از بدنتان بیرون برود. برای افزایش انرژی و فعال شدن سیستم ایمنی بدن با کف دست ماهیچه های ساق پا را سریع بمالید و ۱۸ بار این کار را بدون فاصله تکرار کنید.

۵-ماساژ دادن گوش جهت تحریک انرژی های بدن

برای بوجود آمدن حس آرامش و شادابی بدن و تحریک انرژی های بدن نرمه هر دو گوش را برای دو دقیقه فشار بدهید. همچنین بالای هر دو انگشت کوچک دست را فشار بدهید.

۶-تاثیر شکر گذاری از خداوند جهت دریافت انرژِی مثبت از خدا

شما با انجام چند عمل ساده اما زمان بر می توانید به تاثیر فنگ شویی در وجود خود ایمان بیاورید

همیشه شکر گذار نعمتهایی که دارید یا ندارید را از خداوند داشته باشید.

خطاها و ناراحتی هایی که از دیگران دارید را ببخشید.

فقط به خوبی های دیگران و اطرافیانتان نگاه کنید.

اهداف و آرزوهایتان را بنویس و برای رسیدن به آنها تلاش کنید.

سعی کنید که صفات مثبت خود را افزایش بدهید.

در هر حادثه ای فقط به جنبه مثبت آن نگاه کنید.

لطف و رحمت الهی نهفته است و آن را در نظر بگیرید.

۷- ایجاد تغییر متفاوت در ظاهر خود

یک تغییر متفاوت و جدید به خودتان بدهید رنگ و حالت موهایتان را عوض کنید.
توجه و تغییر در مدل لباس و نوع آرایش می تواند به شما شادابی و نشاط خاصی بدهد.

۸- تاثیر گیاهان خانگی در شادابی روحی

محیط زندگی خود را با گیاهان و گل های زیبا بیارایید، تا انتشار و تاثیر فنگ شویی مثبت را در محیط خود احساس کنید. همچنین می توانید با داشتن سطح انرژی بالا کارایی روز خود را افزایش دهید. ترجیحا از گیاهان نوک تیز در محیط استفاده نکنید.

۹-غذاها و میوه جات در شادابی روحی جسمی و رفع بیماریهای ناشی از غذا

به اندازه غذا بخورید نه کم و نه زیاد.

از میوه ها و سبزیجات تازه استفاده کنید.

توجه داشته باشید . روزی هشت لیوان آب بنوشید.

از خوردن گوشت قرمز و سوسیس و کالباس دوری کنید.

۱۰- تاثیر عطرهای خوش بو در تقویت چاکراهای بدن و افزایش سطح انرژی های مثبت

از عطرها زیاد استفاده کنید و سعی کنید عطر را بیشتر در قسمت ها و محل های هفت چاکرایتان بزنید تا سطح انرژیتان افزایش یابد و به آرامش برسید. توجه داشته باشید . گلاب نیز مفید است. گلاب دارای خاصیت فعال کننده چاکرای هفت می باشد و باعث ایجاد معنویت بیشتر می شود . زمانیکه که شما به هفت چاکرای خود توجه بیشتری داشته باشید و آنها را متعادل سازید کمتر دچار بیماری و مشکلات خواهید شد و میتوانید تاثیر فنگ شویی را در زندگیتان مشاهده کنید.

۱۱-  استفاده از اسفند و کندر و عود برای دفع انرژی های منفی از محیط کاری و منزل

هر چند روز یکبار اسفند و کندر و عود دود کنید تا انرژی های منفی محیط از بین برود. استفاده از جوشانده آب اسفند و اسپری آن و یا اسپری آب نمک و یا استفاده از کاسه تبتی و ایجاد ارتعاش صوتی در هفت لایه کاسه در محیط ، انرژی های منفی را از بین می برد و فضای خود را پاکسازی می کنید. هر چه سطح انرژی منفی در محیط کمتر باشد و چرخش انرژی مثبت را افزایش دهید می توانید تاثیر فنگ شویی را بیشتر احساس کنید.

۱۲-از شر چیزهایی که شما را آسیب پذیر می کند خلاص شوید.

بین غذا هایتان هله هوله نخورید.

تنها هفته ای یکبار شیرینی بخورید

همه بدهی هایتان را کم کم تسویه کنید.

زمان زیادی را صرف معاشرت با افراد مضر و منفی نکنید.

از انجام کارهایی که برایتان لذت بخش نیست خودداری کنید. صرفاً به اجبار خود را موظف به انجام کاری نکنید وقت شما بیش تر ارزش دارد.

روزانه بیش از بیست دقیقه صرف شبکه های اجتماعی نکنید.

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها