درباره ما

درباره ژاله معروف استاد برتر فنگ شویی

من ژاله معروف هستم .43 سال از عمرم را صرف تحقیق و تفحص برای یافتن راهی در جهت پیدا کردن آرامش کردم سرانجام تنها راه را هم آهنگی با جهان هستی یافتم و تکنیک های برای رسیدن به هم آهنگی با جهان هستی را در غالب روشBCF تدوین کردم از سال ۱۳۸۹ نتیجه تحقیقاتم را با تلفیقی از علوم نجوم،واستوشاسترا، طب آیورودا، طب چینی، انتولوژی و مراقبه در غالب فلسفه فنگشویی از طریق مشاوره و آموزش دانشم را به انسانهای زیادی منتقل کرده ام.

در مسیر تحقیقاتم متوجه شدم که مردم در نقاط مختلف جهان روشهایی را برای بهتر زندگی کردن ابداع کرده اند که باعث جهان بینی آنها شده است.

بعضی از این روش‌ها فقط در همان اقلیم کاربرد داشته است مثل باورهای سیاهپوستان آفریقایی و بعضی از قبایل سرخپوست‌ها …

بعنوان مثال انگلیسی ها ۳۰ سنت بسیار قدیمی دارند که هنوز به آنها پایبند هستند. سنت هایی چون ملاقات مودبانه، نوشیدن چایی در یک بحران و یا همیشه عذرخواهی کردن. فرهنگ و رسوم انگلیسی ها در میان اروپاییان از شهرت بالایی برخوردار است به گونه ای که انگلیسی ها به اصالت خود بسیار افتخار می‌کنند و در حفظ فرهنگ خود کوشا هستند و یا سرخپوستها مردمانی آمیخته با محیط طبیعی زندگی خود بوده اند و هزاران سال چنان با مهربانی با طبیعت کنار آمده بودند که گویی طبیعت همانند آنها جان دارد و یا گروهی از سرخپوستان با روش ابتدایی برای گذراندن زندگی و نیاز غذایی به شکار می‌پرداختند و نقش آنها در تخریب محیط زیست پایین بود و به محیط و زمین احترام می‌گذاشتند و زندگی خود را مدیون آن می دانستند.

برخی دیگر از این باورها بدلیل گسترش تکنولوژی و اثرگذاری بیشتر در تمام جهان عمومیت پیدا کرده است از جمله یوگا ، تای چی ،شوآن فالو ، ریکی ،هواوپونوپونو ، تنسگریتی ، ووشو ،مذهب ،مراقبه ،دعا کردن و ….

در طی تحقیقاتم به یکی از باورهای مردم اقلیم چین برخورد کردم به نام فنگ شویی که چندین دهه هست در ایران هم سروصدا کرده. مردم چین بر این باور اند که یکی از عوامل مهم بروز بیماری‌ها و شکستهای انسان ها سبک زندگی آنهاست .

همه ما به صورت روزمره نگران سلامتی و زندگي خود و عزيزانمون هستیم و راهکارهایی برای سنجیدن سلامتی خود به کار میگیریم مانند مراجعه به دکتر یا انجام آزمایش‌های تشخیصی و تخصصی و…

همچنین برای سنجش کیفیت زندگی مان به دستاوردهای خود می اندیشیم ودر برخورد با مشکلاتمون به یادگیری علومی در رابطه با آن مشکل اقدام می کنیم.

اصلاح سبک زندگی به مفهوم کلی می‌تواند یکی از بهترین راه‌های موفقیت در مسیر زندگی انسان باشد.

خوشبختانه امروزه با بالارفتن اطلاعات، افراد بیشتری تمایل به بررسی و اصلاح سبک زندگی خود داشته و در کشورهای توسعه یافته کلینیک‌ها و مراکز مشاوره و آنالیز سبک زندگی در حال گسترش هستند، فنگ شویی در این میان رتبه اول را دارد .

همه این موارد باعث شده بصورت تخصصی به فکر گسترش صحیح این علم در بین مردم ایران عزیزمان بیافتم و در این مسیر تحقیقات گسترده‌ای انجام دادم تا بتوانم به صورت صحیح و تخصصی این علم را به شما منتقل کنم.

البته طبق تحقیقات من این علم جزئیات زیادی دارد و در همه حوزه های زندگی از جمله سلامتی، روابط، معماری، طراحی داخلی و خارجی کاربرد خواهد داشت.

بصورت تخصصی در سال ۱۳۸۳ وب سایت qoqnous.ir را ایجاد کردم و نتیجه‌ی تحقیقات خودم را با مردم به اشتراک گذاشتم. در طول این مدت به دستاوردهای شگفت انگیزی با اجرای قوانین فنگ شویی در زندگی خود و مراجعینم دست پیدا کردم که بصورت تجربی به تأثیرات شگفت انگیز این علم کهن رسیدم .

پس از گذشت چند سال با همه‌ی مشکلاتی که وجود داشت هنوز تا جایگاهی که برای این علم برای خود در نظر گرفته بودم راه زیادی در پیش داشتم، در این زمان تصمیم به ایجاد یک تیم تخصصی گرفتم و در سال ۱۳۹۷ اسم سایت را به نوین فنگ تغییر دادم شد و گروهی را تحت عنوان نوین فنگ آموزش دادم.

هم اکنون باگروهی از بهترین دانش آموزان و بهترین متخصصین فنگ شویی در ایران سایت شخصی خود را به نام zhalemaroof.ir راه اندازی کردم و می‌توانید نتیجه‌ی تمامی تحقیقاتم را در فنگ شویی و حوزه های رشد شخصی و موفقیت در غالب آموزش‌ها و مشاوره های مختلف در این سایت تهیه کنید.

امیدوارم زندگی‌ای سرشار از شادی را تمام مردم دنیا از هر رنگ و زبان تجربه کنند و من نیز سهم کوچکی در این مسیر داشته باشم.

 مهارت‌های استاد ژاله معروف

دكترای طب مكمل و كل نگر گرايش طب سنتی چينی با گذراندن دوره های آموزشی خاص و مرتبط
 مدرس و مشاور فنگ شويی دارای مدرك مستری ارشد از دانشگاه فنگ شويی شانگهای چين
يومي هو تراپيست فارغ التحصیل از آكادمی يومی هو از كشور چين 
سوجوک تراپيست و مدرس سوجوک 
كاراتراپيست 
مدرس تجسم خلاق
اولین مدرس تكنيكهای كلامی
محقق در مباحث نجومی وآسترالوژی