منظور از انباشتگی در فنگ شویی چیست؟

29/آبان/1402 وبلاگ
بدون دیدگاه

منظور از انباشتگی در فنگ شویی چیست؟ خیلی چیزها میتوانند در فنگ شویی اثر منفی بگذارند ولی انباشتگی یکی از مهمترین آنهاست.  انباشتگی سطوح مختلفی دارد. هم در سطح فیزیکی هم روحی . انباشتگی ها شامل هر آنچه که دوستش ندارید ،چیزهای زیاد در حجم های کوچک و فضاهای کوچک، لوازمی که مورد نیاز نیستند می شود.

استفاده از فنگ شویی برای از بین بردن بی نظمی و درهم ریختگی می تواند یک روند بسیار هیجان انگیز باشد ، درصورتی که فهمیدید که این بی نظمی چه بر سر زندگی و خانه شما می آورد زمان آن رسیده است که شروع به پاک سازی کنید .  بی نظمی ، انرژی کم ، راکد و گیج کننده ای است که دائماً انرژی را از شما تخلیه می کند و می تواند تأثیر منفی در جریان انرژی زندگی شما بگذارد یا حتی به طور کامل آن را مسدود کند.

منظور از انباشتگی در فنگ شویی چیست

به هم ریختگی جمع شده انرژی چی راکد ایجاد می کند و خلاص شدن از آن باید در اولویت اصلی هر خانه یا دفتر کار باشد. بی نظمی فضا اشغال می کند و باعث ایجاد هرج و مرج و انرژی منفی می شود از بین بردن انباشتگی و بی نظمی ها باعث جمع شدن انرژی چی می شود و اجازه می دهد چی انرژی زا تازه وارد خانه یا محل کار شما شود.

با خلاص شدن از شلوغی انباشته یا خلاص شدن از شر بهم ریختگی متوجه تغییر سریع انرژی در خانه خود خواهید شد. فضا احساس سبکی می کند و انرژی خوب باعث می شود شما انرژی بیشتری داشته و شادتر باشید. این انرژی شما را قادر می سازد تا بهره وری بیشتری داشته باشید.

بی نظمی به معنای واقعی کلمه شما را خسته خواهد کرد و شما احساس راکد بودن خواهید کرد ، قادر به ادامه زندگی خود نیستید. این انرژی منفی از کارآیی شما جلوگیری می کند زیرا مدام بدنبال چیزهایی می گردید. علاوه بر این ، باعث ایجاد استرس خواهد شد ، زیرا جستجوی چیزها باعث اضطراب می شود.

آیا از پاکسازی بی نظمی و انباشتگی ها خودداری می کنید

دلیل اینکه اکثر مردم از پاکسازی بی نظمی جلوگیری می کنند این است که این کار به تلاش نیاز دارد و ممکن است زمانبر باشد. دلیل اصلی این واقعیت است که پاکسازی بی نظمی یک روند بسیار احساسی است که مانند درمان احساس می شود ، بنابراین بله ، برای گذر از آن به قدرت عاطفی نیاز است.

هنگامی که بیشترین شلوغی را با استفاده از فنگ شویی پاک کردید و سیستم واضحی برای جلوگیری از تجمع آن در آینده ایجاد کردید ، سطح انرژی بالا ، وضوح بیشتر و افزایش احساس رفاه را تجربه خواهید کرد.

از خانه خارج شوید و وانمود کنید که یک میهمان هستید. به داخل خانه خود برگردید و محیط اطراف را از طریق چشم یک غریبه ببینید. این تمرین به شما کمک می کند تا به سرعت درهم و برهمی جمع شده را شناسایی کنید.

زندگی درهم ریخته افسردگی و احساس ناامیدی اساسی را ایجاد می کند. بی نظمی می تواند چیزهای زیادی باشد. در فنگ شویی ، بهم ریختگی چیزی بیشتر از انبوه لباس های شسته شده روی زمین یا ظروف کثیف داخل سینک ظرفشویی است. بی نظمی هر چیزی است كه مورد استفاده یا علاقه نباشد. گاهی اوقات ، ما به دلایل احساسی چیزهای زیادی را حفظ می كنیم. هر چیزی را که دوست ندارید باید بهم ریخته در نظر بگیرید. هر چیزی شکسته یا از مد افتاده یا خارج از سبک ، بی نظمی و آشفتگی است. از شر هرگونه آشفتگی خلاص شوید.

استفاده از فنگ شویی برای پاک کردن انباشتگی اتاق خواب

اتاق خواب جایی است که شما در آن جوان می شوید  . تمام وسایلی را که به هم ریختگی بصری ایجاد می کنند و نیازی به حضور آنها در اتاق خواب نیست  بیرون بیاورید. این شامل تلویزیون ، هر وسیله ورزشی ، وسایل مربوط به اداره / کار ، وسایل ذخیره سازی و غیره است. بی نظمی زیر تخت را پاک کنید. کمد و شلوارهای خود را کاملاً شسته و تمیز کنید. حتی الامکان مواردی را که مدتهاست استفاده نکرده اید ، رها کنید.

اگر روی یک میز کار خود شش وسیله دارید که همه برای جلب توجه تلاش می کنند ، سه مورد را به مدت نیمی از سال کنار بگذارید. اکنون ، این سه مورد زیبا به نظر می رسند و شما آن ظاهر آشفته را نخواهید داشت.

استفاده از فنگ شویی برای پاک کردن انباشتگی آشپزخانه

 تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی را کنار بگذاریم بسیار سخت است. همه بی نظمی ها زباله نیست. تعیین چیزهای نامرتب و اضافی ممکن است دشوار باشد. اگر در اطراف خود چیزهایی دارید كه از آنها استفاده نمی شود یا از آنها لذت نمی برید ، این چیزها انرژی خوبی نمی دهد و باعث می شود در زندگی خود راكد باشید. وقت آن است که از شر این نوع بهم ریختگی خلاص شوید و از انرژی و فرصت های جدید دعوت کنید تا جای آنها را بگیرند.

آشپزخانه جایی است که غذای مغذی پخته می شود و مرکز خانه سلامت و سلامتی خانواده را کنترل می کند.  وضعیت آشپزخانه شما وضعیت سلامتی شما ، به ویژه حالت کبد است. کبد اصلی ترین ارگان سم زدایی در بدن است. بنابراین به کبد و سلامتی خود لطف بزرگی کنید و آن آشپزخانه را تمیز کنید! یخچال را شلوغ نکنید. اجاق گاز و همه قابلمه ها را تمیز کنید. تمام پاک کننده های شیمیایی خشن را از آشپزخانه کنار بگذارید و به دنبال تمیزکننده های طبیعی بروید. تمام کشوها ، سطح ، وسایل روشنایی و غیره را تمیز کنید.

استفاده از فنگ شویی برای پاک کردن انباشتگی ورودی خانه

ورودی جلوی شما راهی است که خانه شما از طریق انرژی تغذیه می کند. در فنگ شویی به درب ورودی دهان چی یا انرژی گفته می شود. پس از ورود به هر فضایی ، انرژی شما به دنبال تمرکز است ، بنابراین با احترام رفتار کنید و احساسات خود را تسکین دهید. از اشیاء موجود در درب اصلی خود که در آنجا واقعاً نیازی به آن ندارید ، مانند سطل های بازیافت دوری کنید اگر فضا در قسمت ورودی محدود باشد ، یک کشوی کوچک در کمد ممکن است یک راه حل باشد.

فقط وسایل مورد نیاز را در کمد اصلی ورودی خود نگه دارید. به ورودی اصلی خود حس زیبایی را وارد کنید ، همانطور که در فنگ شویی ، وضعیت ورودی اصلی شما کیفیت Chi یا انرژی را تعیین می کند که بعداً در خانه شما گردش می کند .یک مسیر تازه ایجاد کنید تا Chi پر جنب و جوش به خانه و زندگی شما سرازیر شود. برای یک خانه سالم و درخشان از نظر فنگ شویی ، محصولات تمیز کننده طبیعی سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید.

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها